Neden GLOBALNET

MTHS Hizmetinde Neden GLOBALNET

BAKANLIK TARAFINDAN ONAYLI MTHS SİSTEMİ

MTHS hizmeti veren firmaların bakanlıktan faaliyet izni alması zorunluluğu bulunmaktadır. Sadece MTHS yetkili firmalar tarafından bu hizmet verilebilir. GLOBALNET MTHS bakanlık onaylı faaliyet belgesine sahip bir firmadır. MTHS hizmeti ile ilgili en önemli önceliğimiz, bu hizmet için bizden destek alan kullanıcılarımızın uzun vadede farklı sorunlarla karşılaşmalarının önüne geçebilmektir. Bu doğrultuda MTHS sisteminin güncel mevzuat ve yönetmeliklerle uyumlu olması konusunda oldukça disiplinli ve titiz bir çalışma yürütüyoruz.

MTHS zorunlu mu?” diye merak eden pek çok kişi bulunmaktadır. Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcısı hizmeti Denetime Tabi Bağımsız Sermaye şirketleri için kanuni bir zorunluluktur ve yapılmaması halinde cezai yaptırımı bulunmaktadır.

GÜVENİLİR MTHS HİZMETİ

Dijital değişim ve dönüşüm süreçlerinde pek çok firmaya her an profesyonel destek sunan GLOBALNET, 1999 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Alan adı, web tasarım, web hosting, sosyal medya gibi alanlarda sunduğu etkin çözümler ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başaran firmamız MTHS hizmeti ile de Bağımsız Denetime Tabi Şirketlere uzun vadede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Bilindiği üzere yeni ticaret kanunda yapılan değişiklik ile Bağımsız Denetime Tabi Sermaye şirketlerinin web sitelerinde belirli bir takım bilgi ve belgeleri MTHS yazılımı üzerinde “Bilgi Toplumu Hizmetleri” bağlantısı ile belirtmeleri gerekmektedir. Web hosting ve Ankara web tasarım firmaları arasında önemli bir yere sahip olan ve küresel ölçekte hizmetlerini sürdüren GLOBALNET, alanında uzman ekibi ile MTHS yazılımı hizmetini sağlamaktadır.

ETKİN MTHS KULLANIM DESTEĞİ

Firmamız tarafından sağlanan ve alt yapı ile profesyonellik gerektiren MTHS yazılımı, kolay kullanıma sahip bir ara yüze sahiptir. İşlevsel kullanıma sahip ara yüzümüz ile kontrol panelini siz de kolaylıkla yönetebilirsiniz.  MTHS başvuru formunu doldurduktan sonra firmamız sizinle iletişime geçecek ve gerekli desteği sağlayacaktır.

Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcı hizmetini kullandığınız sürece desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle yüklenmesi gereken bilgi ve belgelerin web sitesine yüklenmesi, yüklenme zamanı gibi sorularınız için ihtiyaç duyduğunuz her an firmamız size gerekli desteği sağlayacaktır. GLOBALNET MTHS hizmetinde sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da sunduğu destek ile müşterilerinin memnuniyetine öncelik vermektedir.

MTHS YAZILIMINDA PROFESYONELLİK

MTHS yazılımının Bakanlık tarafından onaylanması ve bu hizmeti sunan firmaların Bakanlık tarafından faaliyet izni alması gerekmektedir. Bunun yanı sıra Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcısı hizmetini sunan firmaların alanında uzman kişiler ile bu hizmeti yürütmesi de son derece önemlidir.

Güçlü bir alt yapıya ve uzman bir ekibe sahip olan GLOBALNET ailesi olarak MTHS sisteminin kullanılması ve MTHS hizmetinin sunulması ile ilgili profesyonel bir hizmet yürütmekteyiz. MTHS sistemi sadece şirketlerin web sitelerinin ana sayfalarına eklenmiş “Bilgi Toplumu Hizmetleri” bağlantısı değildir. Sistemin kullanılması, bilgilerin sisteme yüklenmesi ve güncellenmesi gibi konularda ihtiyaç duyabileceğiniz konularda firmamız tarafından gerekli destekler sağlanacaktır.

YETKİLİ GİRİŞİ